Büstiyer Modelleri

Genellikle bel kısmına doğru uzayan yapısıyla vücudunuzda tam bir kavrama sağlayarak rahat ve şık görünmenize olanak tanır.

Dantelli büstiyer modellerinden bazı modeller iç giyim ürünü olarak kullanılabildiği gibi günlük hayatta bir tişört modeli gibi dış giyim ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle dantelli büstiyer modellerinin estetik görünümü böyle bir ayrıcalık sunmaktadır.

Destekli ve desteksiz büstiyer modellerinin yanında sadece dantelden oluşan kumaş büstiyer modelleri de mevcuttur.

Devamını Göster

 

 

 

Genel olarak balenli yapıya sahip olan büstiyer modellerinde balensiz seçenekler de mevcuttur.

Büstiyer modellerini tercih etmeden önce sütyen bedeninizi tam olarak bilmenizde fayda var. Sütyen bedeninizi ürün detay sayfasındaki beden tablosundan göğüs çevresi ve göğüs altı ölçülerinizi alarak öğrenebilirsiniz. Büstiyer seçerken tam sütyen bedeninizi almanız gerekmektedir aksi halde bol ya da dar olarak sizleri rahatsız edebilmektedir.

Pedli atlet büstiyer modelleri ise tamamen rahatlığınız düşünülerek tasarlanmıştır. Göğüs ucu kısmındaki sünger ped ile göğüs uçlarınızın belli olmasının engellenmesi sağlanmaktadır. Spor yaparken ya da günlük hayatta pedli büstiyer modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pierre Cardin, Yeni İnci, Miss Fit, Espuar, Orkide gibi sektörde kalitesiyle sıkça söz ettiren markaların büstiyer modellerine kredi kartına vade farksız 3 taksit avantajıyla Lingerium'dan sahip olabilrisiniz. Ayrıca bütün ürünlerimizin ürün içeriği belli olmayacak paketler içinde tarafınıza gönderildiğini de hatırlatmak isteriz :)

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bizleri lingerumofficial instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

1