Destekli Push-Up Sütyen Modelleri

Göğüslerinizi en az 1 beden büyüten kap bölümünün alt kısmında dolgusu bulunan sütyen modelleridir.

Bazı destekli sütyen modelleri göğüslerinizi 2 beden büyütme özelliğine sahiptir ve "Ekstra Dolgulu" ya da "Sihirli Sütyen" olarak adlandırılır. Bu modellerde alt kısımdaki dolgu miktarı daha büyüktür.

Genel olarak balenli üretilen dolgulu-destekli sütyen modellerine onlarca renk seçeneğiyle web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dantelli sütyen modellerinde çiçek işlemeli dantel detayları kendinizi özel hissetmenizi sağlar.

Devamını Göster

 

 

 

Destekli sütyen modellerinde tam sütyen bedeninizi tercih etmelisiniz ve sütyen beden tablosuna ürün detay sayfasından ulaşabilirsiniz.

Pierre Cardin, Orkide, Yeni İnci, Ay Yıldız, Nurteks gibi onlarca markanın yüzlerce farklı desenine kredi kartına vade farksız 3 taksit avantajıyla Lingerium'dan sahip olabilirsiniz.

Destekli sütyen modellerinde straplez kesim seçeneği de mevcuttur ve straplez destekli sütyenlerle özellikle abiye elbiselerinizin altından askılar belli olmayacak şekilde şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Straplez modellerde ihtiyaç halinde kullanabilmeniz için ekstra askılar da çıkmaktadır. Dilediğiniz gibi kullanabilrisiniz.

Türkiye'nin en büyük iç giyim Mağazası Lingerium'dan aldığınız ürünler paket içeriği belli olmayacak şekilde 48 saat içinde kargolanarak tarafınıza ulaştırılır.

1 2 3 >