Erkek Boxer Modelleri

Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Erkek Boxer Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Teknolojinin gelişmesiyle ve yeni materyallerin tekstil dünyasına katılmasıyla birlikte erkekler için boxer modellerinde de farklı tipte ürünler ortaya çıkmaya başlamıştır.

Günlük çalışma şartları, giyim tarzı ve gün içindeki hareket yoğunluğuna göre pek çok erkek deneyerek kendi boxer-külot tipini bulmaya çalışmaktadır.

Özellikle yaz günlerinde terleyen ve neredeyse gün boyu nemli kalan kasık bölgeniz için nem ve hava geçirgenliği yüksek olan boxer modellerini seçmeniz rahat ve ferah bir gün geçirmeniz için şarttır. Naylon içerikli boxer modelleri hava geçirgenliği konusunda zayıf kalacağı için yeteri kadar hava ve nem transferi yapamayıp sizi rahatsız edecektir.

Modal iplik, pamuklu-koton iplik, penye kumaş, dikişsiz boxer modelleri başta olmak üzere pek çok boxer tipi bulunmaktadır.

Hareketli zaman geçiren, gün boyu yerinde durmayan ve terleyen bireyler için vücudu saran ve hava-nem geçirgenliği yüksek modal iplik ile üretilen boxer modelleri kullanışlı olacaktır. 

Pamuklu boxer modelleri ise yine yüksek hava geçirgenliği ve pürüzsüz ipeksi dokunuşuyla doğallıkla birlikte rahatlık da sunacaktır.

Dar giyinmeyi seven ve estetiğe önem verenler için dikişsiz modeller uygun olacaktır. 

Bütün ürünlerin kumaş tiplerine göre özellikleri kendi sayfalarında ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Dagi, Eros, U.S. Polo, Pierre Cardin gibi sektörün öncü firmalarının ürünlerini bünyesinde bulunduran Lingerium'da satılan bütün ürünler %100 orijinal ve faturalı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.