ErosEros Koton Desensiz Boxer Siyah İkili
ErosEros Koton Desensiz Boxer Siyah İkili
ErosEros Koton Desensiz Boxer Siyah İkili

Eros Koton Desensiz Boxer Siyah İkili (T2365)

Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
₺33,00 'den başlayan taksitlerle

Eros Koton Desensiz Boxer Siyah İkili

Eros Pamuklu Koton Boxer


Kutu içerisinde aynı üründen iki adet bulunmaktadır.
Pamuklu (koton) kumaşlar diğer pek çok kumaş türüne göre en rahat kumaş tipi olarak tanımlanabilir. Tamamen doğal olan pamuk elyafının işlenmesiyle hazırlanan iplikler ile dokunan pamuklu boxer modelleri nem geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle hızlı kurur.
Pamuklu kumaşların en önemli özelliklerinden biri yüksek hava geçirgenliğine sahip olmasıdır. Pamuklu koton boxer modelleri yüksek hava geçirgenliği ile kendinizi ferah hissetmenizi sağlayarak gün boyu rahatlık sunarlar.
Ayrıca en yumuşak kumaş türlerinden biri olan pamuklu kumaş ile üretilen boxer modelleri yarattığı ipeksi his ile sizi hiç olmadığınız kadar rahat hissettirecektir.

Eros Pamuklu Koton Boxer orijinal ürün kutusunda tarafınıza gönderilmektedir. Koton pamuklu kumaş boxerın kullanma talimatları ürün kutusunda ve ürün üzerinde yer almaktadır. 
Boxer modelinizin uzun süre kalitesini kaybetmeden dayanmasını istiyorsanız kutu ve ürün üzerindeki yıkama talimatlarına uymanızı tavsiye ederiz.
Lingerium.com.tr'de ürünleriniz kapalı kutular içinde ürün içeriği belli olmayacak şekilde gizlilik esasına dayanarak tarafınıza gönderilmektedir.
Bütün ürünlerimiz faturalı olarak tarafınıza gönderilir.