Dantelli Külot Modelleri
Dikişsiz Külot Modelleri
Günlük Basic Külot Modelleri

BAYAN KÜLOT MODELLERİ

Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Külot Seçerken NelereDikkat Edilmeli?

Eski çağlardan beri mahremiyeti örtmek ve özel bölgeleri korumak insanoğlu için olmazsa olmaz bir durumdur.  İlk çağlarda hayvan kürkleri gibi malzemeler kullanılarak korunan özel bölgeler zamanla teknolojinin de etkisiyle evrilerek pek çok şekil ve işlevde üretilip kullanılmaya başlanmıştır.

Günümüzde dantelli külot modelleri, slip külotlar, tül külot modelleri, basic pamuklu külot modelleri, izsiz dikişsiz külot modelleri, toparlayıcı minimizer külotlar, tanga modelleri,  bayan boxer şort modelleri gibi pek çok farklı çeşitte üretimi bulunan külotları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır.

Öncelikle satın alacağınız külotunuzu ne amaçla kullanacağınıza ve nerede giyeceğinize karar vermelisiniz.

Günlük kullanım için rahat bir ürün istiyorsanız basic günlük külot modellerini tercih etmelisiniz.

Hem rahat hem şık olsun diyorsanız dantelli külot modelleri sizin için ideal olacaktır.

Birazcık balık etliyseniz toparlayıcı maxi cut kesimlere göz atabilirsiniz.

Dar giyinmeyi seviyorsanız ve çamaşırınızın pantolonunuzun altından görünmesini istemiyorsanız lazer kesim dikişsiz külot modelleri tam size göredir.

Pek çok kadın kendi külot ve çamaşır modelini deneyerek bulmaktadır.

Peki kalça tipinize göre alacağınız külot modeli nasıl olmalı?

4 ana tipe ayırdığımız kalça tiplerine göre külot seçiminizi yapmak için aşağıdaki görsellerden faydalanabilirsiniz

1. Yuvarlak Hatlar

Eğer yuvarlak hatlara sahipseniz maksimum kontrol sağlayıp, maxi-cut külot modelleri ve toparlayıcı külot modellerini seçmeniz daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

yuvarlak

2. "V" Tip Kalça

Eğer dışardan bakınca "V" şeklinde görünen bir kalçaya sahipseniz. Toparlayıcı ve maxi-cut olmayan külot modellerini tercih etmelisiniz. Bikini tipi standart kesim külot modelleri daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

v-tip-kalca

3.  Köşeli Hatlara Sahip Kare Tip

Eğer köşeli hatlara sahip bir kalçaya sahipseniz kalçalarınızın daha yuvarlak görünmesini sağlayacak tanga modellerini ve kısa kesimli bikini tip külot modellerini tercih etmeniz daha rahat hissetmenizi sağlayıp, daha hoş bir görünüm sunacaktır.

kare-tip-kalca

4. Kalp Tipi Kalça

Eğer kalçalarınız görseldeki gibi ters kalp şeklindeyse. Kalçalarınızın kavislerini belli edecek kenar kesimleri ince olan bikini tip string ve külotları tercih etmeniz rahat hissetmenizin yanında hoş bir görünüm sunacaktır.

kalp-tipi-kalca

Pierre Cardin, Espuar, Yeni İnci, US Polo gibi modaya yön veren pek çok markaya ev sahipliği yapan lingerium.com.tr onlarca külot, şort, string, tanga, slip külot gibi alt bölüm iç giyim ürünlerini uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti garantisiyle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.