Büstiyer Sütyen Modelleri
Büyük Beden Big Size Sütyen Modelleri
Desteksiz Boş Kap Sütyen Modelleri
Destekli Sütyen Modelleri
Sporcu Sütyeni Sporcu Atleti Modelleri
Straplez Sütyen Modelleri
Minimizer Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Görünüm:
1 2 3 .... 14 15 16 17
Toplam 322 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 14 15 16 17

Sütyen Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde hemen hemen her kadının mutlaka kullandığı ve kadınlar için günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan sütyen ve sütyen modelleri farklı tip ve kaplarda üretilmektedir.

Straplez sütyen, dikişsiz sütyen, destekli push-up sütyen, dolgulu sütyen, desteksiz sütyen, boş kap sütyen, dolu kap sütyen, minimizer küçültücü toparlayıcı sütyen, büyük beden big size sütyen, alt-üst sütyen takımları, sporcu sütyenleri, protez sütyen modelleri bunlara örnek gösterilebilir.

Gün boyu rahat ve konforlu zaman geçirebilmek için sütyen seçimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Yanlış sütyen seçimi göğüs ağrıları, dolaşım bozuklukları, ciltte ve göğüslerde tahriş, kızarıklık gibi pek çok sağlık problemini beraberinde getirebilir.

Vücut ölçülerinize uygun, göğüs büyüklüğünüze uygun sütyen kap seçimi günlük hayatta hareket kabiliyetinizi arttıracak ve daha rahat zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki videoda sütyen seçiminiz hakkında ipuçları bulabilirsiniz:

Sütyen Ölçüsü Nasıl Alınmalı?

Sütyen ölçüsü alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı kriterler vardır.

İlk olarak regl dönemlerinizde göğüslerinizde şişlik olabileceğinin farkında olmalı ve regl döneminizde ölçüm yapmamalısınız.

Daha sonra mezura yardımı ile göğüs üstü ve göğüs altınızı ölçmeniz gerekmektedir.

sutyen-olcu-rehberi

Mezurayı göğüs uçlarınızdan geçecek şekilde tam tur sararak göğüs uçlarınızdan göğüs ölçünüzü bulmanız gerekiyor. Resimdeki A bölümü.

Göğüslerinizin alt kısmından  mezurayı tam tur sararak gevşek bırakmadan kaç santimetre geldiğini bulmalısınız. Resimdeki B bölümü.

Bu iki değeri santimetre cinsinden ölçtükten sonra aşağıdaki tabloda karşılaştırma yaparak sütyen bedeninizi bulabilirsiniz.

sutyen-olcu-tablosu

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.