Toparlayıcı Minimiser Sütyen Modelleri

Göğüsleri toparlayarak birer beden küçülten minimiser sütyenler özellikler büyük bedenler için rahatlık sağlamaktadır.

Üst kısımlara doğru uzanarak göğüslerinizi tam bir kap içine alıp küçülten ve toparlayan bu sütyen modelleri dantelli, tül detaylı gibi seçenekleriyle ve genel olarak siyah, beyaz, ten renklerde beğeninize sunuluyor.

Yeni İnci, Orkide, Pierre Cardin gibi sektörde kalitesiyle ve uzun ömürlü oluşuyla bilinen markaların minimiser sütyen modellerine kredi kartına vade farksız 3 taksit avantajıyla Lingerium'dan sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster

 

 

Minimiser sütyenler balenli ve balensiz seçenekleriyle ve straplez, normal seçenekleriyle beğeninize sunulmuştur. Genel olarak parlak polyester-pamuk karışımı kumaşlar tercih edilen minimise sütyenleri çamaşır makinasında ürün üzerindeki etikette anlatılan kullanım talimatına uygun olarak yıkayabilir; uzun süre kullanabilirsiniz.

Toparlayıcı sütyenleri tercih ederken ürünlerin detay sayfasındaki beden tablosundan faydalanarak sütyen bedeninizi bulabilirsiniz. Kendi bedeninize tam uyan sütyen modelini almanız gerekmektedir. Minimiser-toparlayıcı sütyenlerde sütyen bedeninizden bir beden küçük almanız gerektiği söylentisi yanlıştır.

Lingerium'dan aldığınız bütün ürünler paket içeriği gizli olacak şekilde tarafınıza gönderilmektedir.

 

1 2 >