Yaz Aylarında Nasıl Giyinilmeli?
13.07.2017

Yaz aylarının beraberinde getirdiği kavurucu sıcaklarda ne giyeceğimiz hayati önem taşır. Bu aylarda sıcak havaların etkisiyle çeşitli hastalıklara tutulabiliriz. Güneş ışığından yeterli miktarda faydalanmalıyız.

Yaz aylarında daha çok etek, transparan modeller ve kısa bluzlar giyilmeye uygun gözüküyor. Gelişen dünyanın hızla ilerleyen modasına ayak uydurmak zor olsa gerek. Ama bu hem sağlığımız hem de güzelliğimiz için gerekli bir unsur. Yaz aylarının belli başlı sorun ve güzellikleri vardır. Örneğin havanın haddinden fazla sıcak olması, havanın kurumasıyla beraber cildinize dolayısıyla sağlığınıza zarar verebilir. Güzelliklere örnek verecek olursak size tatil ve dışarıya çıkmak için gayet güzel bir ortam vermektedir. Sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirmeniz ve onlarla eğlenmeniz için sizi kışkırtan yaz aylarında giyiminiz çok önemlidir. Çeşitli moda dergileri ve sayfaları tarafından yayınlanan yazılara göre bu yaz aylarında bluz ve etek ağırlıklı giyim seçimleri daha çok tercih edilmeli. Desenli ve çizgili bluzlar dikkat çekiyor. Uzun elbiseler de tercih edilebilir ama daha çok transparan elbiseler göze çarpıyor. Yaz sıcağında transparan elbise ve bluzlar giyerek sıcağın zararlı etkilerinden daha az etkilenebilirsiniz.

Akşam vakitleri ailenizle sohbet edip çay içerek güzel vakit geçirebileceğiniz zamanlar olacak. Rahatlığınız ve sıcak havalardan bunalmamanız için özel kumaşlardan yapılan Lingerium ürünlerinden almanızı tavsiye ediyoruz. Kadınlar için Catherine S uzun elbiseleri ve erkekler için de Eros ‘un pijama takımlarını önerebiliriz. Bunun yanında kadınlar için özel Eros kolsuz takımlar da öne çıkıyor.

Yaz günlerinde dışarda özgürce ve bunalmadan dolaşmanız için özel kıyafetler giyinmeniz gerekir. Lingerium size bu özel kıyafetleri tüm cömertliğiyle sunuyor. Lingerium ‘un Besttrend taytları yaz aylarında sizi rahat tutacak ve sıcaktan koruyoacaktır. Aynı şekilde Lingerium bunları yaza özel fırsatlarıyla sunmaktadır!

Erkekler bu yaz dışarda yazın tadını çıkartırken aynı zamanda terlemek istemiyorsa özel Polo atletlerini deneyebilirler. Lingerium bu atletleri size özel fırsatlarıyla sunuyor.

Yaz aylarının vazgeçilmez akşamlarında hem sıcağın etkisinden uzakta hem de ailenizin sevgi dolu sıcaklığında güzel günler geçirmenizi istiyoruz. Lingerium size bu konuda her türlü fırsatı sunmaktadır! Sitemizi ziyaret edin : www.lingerium.com.tr

Sizin İçin Seçtiğimiz Yazlık Pijamalar:

   

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.