2017 Pijama Modası
06.06.2017

2017 yılında yaza damgasını vuran pijamalarımızla modayı baştan yazıyoruz! 2017 yılının yaz aylarında ağırlıklı olarak terletmeyen ve nanofiber teknolojiyle donatılmış pijamalarımız ile yazı baştan yazıyoruz!

Lingerium ailesi olarak size sunduğumuz nanofiber teknolojili ultra süper pijama takımlarına kesinlikle bakakalacaksınız! Özellik yaz aylarının vazgeçilmezi olan Lingerium ailesinin de gururla sunduğu EROS 3’lü pijama şort takım ve EROS V yaka baskılı pijama takımlarını siz değerli müşterilerimizin huzuruna sunuyoruz!

Özel nefes alan kumaşı sayesinde ve uygun fiyatlarıyla bu yaza damgasını vuracak olan pijama takımlarını cazip indirilimli fiyatlar ve kredi kartlarına özel taksitlerle sizlere sunuyoruz! Bu yaz pijama almak istiyorsanız geleceğiniz tek adres olan Lingerium ‘da size eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz!

Zararlı materyaller içermeyen, nanofiber teknolojisi sayesinde yaz sıcağında bile terletmeyen bu kumaşlara sahip pijama takımlarını uygun fiyatlar ve taksitlerle sadece Lingerium ‘da bulabilirsiniz!

Geçen yaz çeşitli gazetelere konu olan Lingerium, bu yaza da damgasını vuracak! Ünlü sanatçıların tercihi olan Lingerium ‘un kaliteli ve uygun pijama takımlarını internet sitesinde bulabilirsiniz!

Bu yaz kadınlar için pijama takım modasında Catherine'S uzun elbise ve EROS Patlı kolsuz şort takım öne çıkan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlar ve çeşitli indirim fırsatlarıyla sizlere sunduğumuz ayrıcalıkları sakın kaçırmayın!

2017 yaz aylarında terletmeyen ve nefes alabilen özel kumaşları sayesinde çeşitli sanatçıların ilgi odağı olmuş olan Lingerium pijamalarını bu yaz da kaçırmayın!

Lingerium ailesi sizin ve ailenizin sağlığını sizden önce düşünmüş ve zararlı materyaller içermeyen kumaşlardan yapılan pijama takımlarını ilginize sunmuştur! Özellikle yaz aylarında sizi terletmeyecek ve zarar vermeyecek olan bu kumaşlardan yapılan pijama takımlarını sadece Lingerium ‘da bulabilirsiniz!

2017 yaz aylarının modasına her yönüyle damgasını vuracak olan Lingerium, pijama tkaımlarıyla modada çığır açıyor! Sadece Lingerium ‘a özel fırsatları sakın kaçırmayın!

Lingerium ailesi olarak size özel sunduğumuz indirim ve taksitler ile cebinizi, giysilerin kalitesiyle ise sağlığınızı güvence altına alıyoruz! Size sunduğumuz eşsiz alışveriz deneyiminin yanında size özel fırsatları kaçırmayın! Keyifli alışverişler dileriz!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.